Anasayfa Kurumsal Projelerimiz İş Kollarımız Medya İletişim

Yamalı İnşaat

İnşaat, hafriyat, maden ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız kurulduğu 2010 yılından bugüne her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Yamalı İnşaat, bugüne kadar tamamladığı projelerle 750'nin üzerinde nitelikli konut, 100’ün üzerinde ticari alan inşa etmiş ve üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların uygulanması amaçlanmıştır.Bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.

Yılların deneyimiyle hareket eden Yamalı İnşaat, sektörde verdiği sözü tutan, insanların gelişen dünyadaki isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayabilen, yeni teknolojiye ayak uydurabilen bir firmadır.

Yamalı İnşaat Ticaret A.Ş. temelindeki insana ve doğaya saygılı yaşam alanları oluşturma anlayışıyla, yaşama kattığı değer ve müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümeye devam ediyor.

Çan’a değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde, bulunduğu bölgede sektörün en iyisi olmayı hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Kalite, ayrıntıda saklıdır…

Tüm Hakları Saklıdır 2018 Yamalı İnşaat